Литий диск LegeArtis Concept-B536 10,5x21/5x112 ET43 DIA66,6
від 8 410 до 9 083 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації LegeArtis Concept-B536 1
Характеристики
LegeArtis Concept-B536 10,5x21/5x112 ET43 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis Concept-B536 10,5x21/5x112 ET43 DIA66,6
Сортувати
LegeArtis Replica B536 10,5x21 PCD5x112 ET43 DIA66,6 MBF (74551114) | 8 410 грн. |
Диск LegeArtis Replica B536 BMW MBF R21 W10,5 PCD5x112 ET43 DIA66,6 | 8 660 грн. |
Replica LegeArtis BMW B536 10.5x21 5x112 ET43 DIA66.6 MBF | 9 083 грн. |
Replica LegeArtis Replica LegeArtis BMW B536 10.5x21 5x112 ET43 DIA66.6 MB | 9 083 грн. |
Replica LegeArtis BMW B536 (R21 W10,5 PCD5x112 ET43 DIA66,6) 1895830 | 8 847 грн. |
Закрити
Схожі