Литий диск LegeArtis VV54 7,5x17/5x130 ET50 DIA71,6
від 3 418 до 3 669 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації LegeArtis VV54 1
Характеристики
LegeArtis VV54 7,5x17/5x130 ET50 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis VV54 7,5x17/5x130 ET50 DIA71,6
Сортувати
Диск Replica LA VV54 7.5x17 5x130 ET50.0 DIA71.6 MB | 3 418 грн. |
Литые диски Legeartis VV54 Optima R17 W7.5 PCD5x130 ET50 DIA71.6 (MB) 1001 | 3 418 грн. |
Replica LegeArtis Volkswagen VV54 7.5x17 5x130 ET50 DIA71.6 MB | 3 520 грн. |
Replica LegeArtis VV54 7,5x17/5x130 D71,6 ET50 MB | 3 418 грн. |
Replica LA Replica LA VV54 (R17 W7.5 PCD5x130 ET50 DIA71.6) MB | 3 418 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі