Мишка
Logitech Wireless Mouse M235
Відео 11Фото 6 |
Logitech Wireless Mouse M235 |
|
Індикатор рівня заряду елементів живлення
Досить проста бездротова миша, примітна хіба що великою кількістю кольорів (6, включаючи фіолетовий і бежевий) і індикатором рівня заряду батареї. В іншому ж набір функцій традиційний: 2 кнопки, колесо, робота в радіодіапазоні, адаптер з підключенням по USB. Живлення здійснюється від батарейки AA.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech Wireless Mouse M235
Усі ціни 79 →Миша Logitech M235 Wireless червоний | 999 грн. |
Миша Logitech M235 WL Red (910-002496) | 1 252 грн. |
Мишка Logitech M235 Red (910-002496) | 1 023 грн. |
Мышка Logitech M235 (910-002496) Red USB 910-002496 | 936 грн. |
Мышь Logitech M235 Red (910-002496) | 981 грн. |
ще 20 пропозицій
13 квітня 2012, 06:55
Скажите, а можно отдельно купить наноприемник? #
МЫшь есть, а наноприемник утерян!
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →