Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH00KPUO
Відео 4Фото 18 | від 18 999 до 20 496 грн. Порівняти ціни 8 → |
Модифікації Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 16
Характеристики
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH00KPUO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH00KPUO
Сортувати
Моноблок Lenovo IdeaCentre AiO 3 24iap7 (f0gh00kpuo) | 20 496 грн. |
моноблок 23.8FA/8505/8/256/Intel HD/DOS/Black IC AIO 3 24IAP7 F0GH00KPUO | 18 999 грн. |
Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 3 24IAP7 / Pentium Gold 8505 (F0GH00KPUO) | 18 999 грн. |
Lenovo ideacentre AIO 3 24IAP7 Black (F0GH00KPUO) f0gh00kpuo | 20 105 грн. |
Lenovo Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 3 24IAP7 / Pentium Gold 8505 (F0GH0 | 18 999 грн. |
Lenovo F0GH00KPUO | 18 999 грн. |
LENOVO IdeaCentre AIO 3 24IAP7 Black (F0GH00KPUO) F0GH00KPUO | 19 377 грн. |
Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 3 24IAP7 / Pentium Gold 8505 (F0GH00KPUO) | 18 999 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо