Монітор Lenovo Legion Y27f-30 27 " чорний
Фото 3 |
Lenovo Legion Y27f-30 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс
Частота:280 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo Legion Y27f-30 27 " чорний
Усі ціни 9 →РК монітор Lenovo Legion Y27f-30 (67A6GAC3EU)Ключові особливості
- Сертифікація VESA DisplayHDR 400
- Технологія AMD FreeSync Premium
- Порти HDMI 2.0 і DisplayPort... ще1.4
- Частота оновлення 280 Гц (OC)
- Час відгуку MRPT 0,5 мс
- Технологія природного низького рівня синього світла
- Регулювання висоти, повороту, нахилу, PIVOT
Ігровий монітор Lenovo Y27f-30
Оцініть унікальні можливості монітора Lenovo Y27f-30 та приєднуйтесь до гри. Створений з думкою про геймерів, цей Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 10 198 грн. |
Монітор Lenovo Legion 27" Y27f-30 (67A6GAC3EU) | 13 653 грн. Під замовлення Див. умови |
Lenovo Legion 27" Y27f-30 (67A6GAC3EU) | 13 320 грн. Під замовлення Див. умови |
Lenovo Legion 27" Y27f-30 (67A6GAC3EU) | 13 653 грн. Під замовлення Див. умови |
Lenovo Legion Y27f-30предоплата Основні характеристики Сертифікований VESA DisplayHDR 400 Технологія AMD FreeSync Premium Порти HDMI 2.0 і Display... щеPort 1.4 частота оновлення 280 Гц (OC) 0,5 мс час відгуку MRPT Технологія Natural Low Blue Light висота, поворот, нахил, регулювання PIVOT Ігровий монітор Lenovo Y27f-30Досліджу Dnn.in.uaМенше року (Львів) Поскаржитись | 11 120 грн. |
ще 4 пропозиції
Серія Lenovo Legion (ігрові)
від 44 504 грн.
ігровий, 15.6 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7735HS, 3.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, швидка зарядка, 2.4 кг
від 10 536 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 2 686 грн.
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, радіоканал, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 20 год
від 2 782 грн.
міський, для ноутбука, кишені: передній, на спинці, 50.5x36x18 см, вага 1558 г
від 49 399 грн.
ігровий, 15.6 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7735HS, 3.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, швидка зарядка, 2.4 кг
від 7 350 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 929 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, 2 м, 20 – 20000 Гц, 32 Ом
від 42 599 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i5, 13500HX, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.6 кг
від 13 620 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 58 399 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 13700HX, 1.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.6 кг
від 7 920 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 89 899 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 240 Гц, Core i9, 13900HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.8 кг
від 8 228 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 48 799 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, автономний, 2.4 кг
від 15 899 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 55 699 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i5, 13500H, 1.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.4 кг
від 9 269 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 42 699 грн.
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, автономний, 2.4 кг
від 27 599 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 2 мс, MPRT 0.2 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 76 099 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 14650HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.4 кг
від 11 042 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 9 802 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 16 742 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 932 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 5 499 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 516 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland