Монітор Lenovo S25e-30 24.5 " чорний
Фото 5 |
Lenovo S25e-30 24.5 " чорний
Діагональ:24.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Частота:60 Гц
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo S25e-30 24.5 " чорний
Монітор Lenovo ThinkVision S25e-30 (63E0KAT4EU) | 6 564 грн. |
Монітор Lenovo 24,5" ThinkVision S25e-30 (63E0KAT4EU) | 6 888 грн. |
Lenovo 24,5" ThinkVision S25e-30 (63E0KAT4EU) | 7 056 грн. |
Монітор 24.5" LENOVO S25e-30 (63E0KAT4UA) | 5 200 грн. |
Монитор Lenovo ThinkVision S25e-30 (63E0KAT4EU) | 6 570 грн. |