Монітор Lenovo G27-30 27 " чорний
Фото 10 |
Lenovo G27-30 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo G27-30 27 " чорний
Усі ціни 6 →Монітор Lenovo G27-30 27" (66E7GAC2EU) | 9 102 грн. |
Монітор LENOVO G27-30 (66E7GAC2UA) | 7 799 грн. |
Lenovo G27-30 (66E7GAC2UA) G27-30(66E7GAC2UA) | 7 799 грн. |
Lenovo G27-30 27" (66E7GAC2EU) | 9 102 грн. |
Lenovo G27-30 27" (66E7GAC2EU) | 9 324 грн. |
Монітор 27" LENOVO G27-30 | 10 900 грн. |