Монітор Lenovo E27q-20 27 " чорний
Відео 1Фото 5 |
Lenovo E27q-20 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo E27q-20 27 " чорний
Усі ціни 12 →Монітор Lenovo 27" ThinkVision E27q-20 (62D0GAT1UA) | 9 549 грн. |
Монитор Lenovo E27Q-20 (62D0GAT1UA) | 8 295 грн. |
Монітор Lenovo ThinkVision E27q-20 (62D0GAT1) ThinkVision E27q-20 (62D0GAT | 14 170 грн. |
Монітор Lenovo 27" ThinkVision E27q-20 (62D0GAT1EU) | 13 366 грн. |
Монітор Lenovo ThinkVision E27q-20 (62D0GAT1EU) 62D0GAT1EU | 14 130 грн. |
ще 7 пропозицій
Яскравість, контрастність. Відсутність мерехтіння. 75 ghz. Дизайн. Засвіти не малі, glow effect. Кріплення примітивне без фіксатора до самого монітора на 4 болтах (якщо самому збирати, то доводиться екран акуратно ставити тильною стороною на стіл). Недостатньо налаштувань режимів: немає режимів як для читання. Александр: користуюся Lenovo E27q-20 менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Засвіти у лівому верхньому та у лівому нижньому кутку. Судячи з відгуків (а їх мало) таке саме спостерігається у моделей G/P27q-20. На фото звичайно виглядає більш жахливо, але ефект ефект менш яскравий.
У кого такі самі засвіти?