Велоліхтар Lezyne Femto Drive Box Set Front (4712805 988716)
Фото 3 |
Lezyne Femto Drive Box Set Front |
|
Набір включає в себе 6 передніх ліхтарів (Femto Drive Front), і 6 задніх (Femto Drive Rear).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Femto Drive Box Set Front
Комплект lezyne LED FEMTO DRIVE BOX SET FRONT (чорний) 4712805 980420 | 6 188 грн. |
Мигалка Lezyne LED FEMTO DRIVE BOX SET FRONT Черный 4712805 988716 | 19 480 грн. |
Комплект lezyne LED FEMTO DRIVE BOX SET FRONT, включає 12 FRONT LED FEMTO | 6 188 грн. |
Мигалка lezyne LED FEMTO DRIVE BOX SET (FRONT, чорний) 4712805 988716 | 19 440 грн. |
Мигалка lezyne LED FEMTO DRIVE BOX SET (FRONT, чорний) 4712805 988716 | 19 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →