Змішувач Zerix JIK7 102-A ZX0408
Zerix JIK7 102-A ZX0408 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix JIK7 102-A ZX0408
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом ZERIX JIK7 102-A хром | 649 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX JIK7 102-A (ZX0408) | 649 грн. |
Змішувач ZERIX для ванни JIK7 c ручкою A102-A ZX0408 | 650 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX JIK7 102-A | 649 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX з лійкою та шлангом кран-букса напівоборот JIK7 1 | 713 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →