Змішувач MIXXUS Premium Hans 021 MI1666
MIXXUS Premium Hans 021 MI1666 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Hans 021 MI1666
Усі ціни 16 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води MIXXUS Premium Hans 021 | 2 467 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM HANS Chr-021 MI1666 | 2 467 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS PREMIUM HANS Chr-021 (MI1666) | 2 467 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Premium Hans 021 (MI1666) | 2 467 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM HANS Chr-021 (MI1666) | 2 467 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →