Смеситель Lidz Over 60 022 00
Фото 5 |
Lidz Over 60 022 00 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lidz 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lidz.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lidz Over 60 022 00
Все цены 6 →Змішувач для кухні Lidz (CRM) Over 38 020 хром LIDZCRMOVER6002200 | 2 730 грн. |
Змішувач для кухні з фільтром Lidz (CRM) Over 60 022 00 (LIDZCRMOVER600220 | 2 730 грн. |
Lidz Змішувач для кухні з фільтром Lidz (CRM) Over 60 022 00 | 1 369 грн. |
Змішувач для кухні з фільтром Lidz (CRM) Over 38 020 LIDZCRMOVER6002200 | 2 730 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) Over 38 020 з під'єднанням до фільтра | 2 730 грн. |
Кран кухонний Lidz (CRM) Over 38 020 з підключенням до фільтра | 2 730 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →