від 11 929 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: низький, верхній душ (тропічний), 900x900x2175 мм
від 596 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 93 мм, глибина 150 мм, Польща
від 2 535 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 8 998 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: низький, верхній душ (тропічний), 800x800x2175 мм
від 1 078 грн.для кухні, одноважільний, настінний монтаж, Польща, гарантія 3 роки
від 2 668 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 12 040 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 900x900x2180 мм
від 1 158 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Польща
від 3 010 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 13 624 грн.перегородка, гідромасажний бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 900x900x2235 мм
від 1 221 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Польща
від 2 782 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 15 900 грн.перегородка, гідромасажний бокс, монтаж: лівобічний, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 1200x800x2235 мм
від 1 152 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж, Польща
від 2 672 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 17 820 грн.перегородка, гідромасажний бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 1000x1000x2235 мм
від 728 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, пружинний вилив, Польща
від 2 634 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 15 595 грн.перегородка, гідромасажний бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 995x995x2190 мм
від 782 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 66 мм, глибина 121 мм, Польща