Всесезонна шина Linglong CrossWind M/T 265/75 R16 123Q
Відео 6 |
Виберіть розмір шин
Linglong CrossWind M/T 265/75 R16 123Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong CrossWind M/T 265/75 R16 123Q
Усі ціни 7 →LingLong CROSSWIND M/T 265/75 R16 123/120Q | 6 500 грн. |
Linglong Cross Wind M/T 265/75 R16 123/120Q 86749 | 6 264 грн. |
LingLong CROSSWIND M/T 265/75 R16 123/120Q | 12 098 грн. |
Шини LingLong CrossWind M/T 265/75 R16 123/120Q | 9 667 грн. |
LingLong CROSSWIND M/T 265/75 R16 123/120Q | 6 139 грн. |
Ling Long Crosswind M/T 265/75 R16 123Q P.O.R. 630780 | 8 844 грн. |
Ling Long Crosswind M/T 265/75 R16 123Q P.O.R. | 9 457 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →