ДБЖ Logicpower LPE-B-PSW-1000VA Plus 1000 ВА обычный (плоский) без батареї (19407)
Фото 15 |
Багатофункціональне інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з цифровою системою керування та дисплеєм, правильною синусоїдою на виході, функцією стабілізатора та регулюванням вихідної напруги (220, 230 або 240 В). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для побутового та професійного застосування. Конструкція такого ДБЖ передбачає використання зовнішніх акумуляторних батарей з напругою 12В.
Крім стандартних свинцево-кислотних гелевих (AGM) батарей також підтримується робота з LiFePO4-акумуляторами, які відрізняються великою кількістю робочих циклів заряд-розряд, підвищеною хімічною і термальною стабільністю, здатністю працювати при низьких температурах і підвищеною безпекою. Номінальна (тривала) потужність джерела безперебійного живлення Logicpower LPE-B-PSW-1000VA Plus складає 600 Вт, максимальна пікова 1000 Вт.
Чиста синусоїдальна напруга дає можливість цей апарат для живлення різної техніки, включаючи пристрої з трансформаторними та імпульсними блоками живлення. Він може постачати енергію телекомунікаційне обладнання, невеликий сервер або робочу станцію, газовий/твердопаливний котел з циркуляційним насосом, сигналізацію, торговий касовий апарат, систему LED-освітлення тощо. Навантаження, що резервується, підключається до двох стандартних виходів (євророзетка, EU Type F).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Купити Logicpower LPE-B-PSW-1000VA Plus 1000 ВА обычный (плоский) без батареї
Усі ціни 43 →Джерело безперебійного живлення Logicpower LPE-B-PSW-1000VA+ з правильною | 7 509 грн. |
ИБП с правильной синусоидой LogicPower LPE-B-PSW-1000VA+ (600Вт) 12V | 7 509 грн. |
ДБЖ LogicPower з правильною синусоїдою 12V LPE-B-PSW-1000VA+ (600Вт) 1-30A | 7 509 грн. |
ИБП LogicPower LPE-B-PSW-1000VA+ | 7 509 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPE-B-PSW-1000VA+ (600Вт) 1-30A | 7 480 грн. |
Модификації Logicpower LPE-B-PSW-1000VA Plus
Ціни на Logicpower LPE-B-PSW-1000VA Plus |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPE-B-PSW-430VA Plus + LP LiFePO4 LCD 12V 50 Ah 430 ВА 50 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 LCD 12В 50 Агод | від 12 423 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPE-B-PSW-430VA Plus + LP LiFePO4 LCD 12V 60 Ah 430 ВА 60 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 LCD 12В 60 Агод | від 13 644 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPE-B-PSW-430VA Plus + LP LiFePO4 12V 100 Ah 430 ВА 100 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 12В 100 Агод | від 22 519 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPE-B-PSW-430VA Plus + LP LiFePO4 LCD 12V 100 Ah 430 ВА 100 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 LCD 12В 100 Агод | від 24 311 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPE-B-PSW-430VA Plus + LP LiFePO4 12V 200 Ah 430 ВА 200 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 12В 200 Агод | від 40 231 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPE-B-PSW-430VA Plus + LP LiFePO4 12V 230 Ah 430 ВА 230 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 12В 230 Ач | від 45 431 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPE-B-PSW-430VA Plus + LP LiFePO4 LCD 12V 230 Ah 430 ВА 230 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 LCD 12В 230 Агод | від 43 945 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPE-B-PSW-430VA Plus 430 ВА обычный (плоский) без батареї | від 5 206 грн. | 39 пропозицій | ||
Logicpower LPE-B-PSW-1000VA Plus + LP LiFePO4 LCD 12V 60 Ah 1000 ВА 60 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 LCD 12 В 60 Агод | від 15 571 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPE-B-PSW-1000VA Plus + LP LiFePO4 12V 100 Ah 1000 ВА 100 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 12 В 100 Агод | від 27 724 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPE-B-PSW-1000VA Plus + LP LiFePO4 12V 230 Ah 1000 ВА 200 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 12 В 200 Агод | від 47 358 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPE-B-PSW-1000VA Plus + LP LiFePO4 12V 200 Ah 1000 ВА 200 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 12 В 200 Агод | від 42 158 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPE-B-PSW-1000VA Plus 1000 ВА обычный (плоский) без батареї | від 6 669 грн. | 46 пропозицій | ||
Logicpower LPE-B-PSW-1500VA Plus + LP LiFePO4 12V 200 Ah 1500 ВА 200 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 12 В 200 Агод | від 43 985 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPE-B-PSW-1500VA Plus + LP LiFePO4 LCD 12V 200 Ah 1500 ВА 200 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 LCD 12 В 200 Агод | від 41 967 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPE-B-PSW-1500VA Plus + LP LiFePO4 12V 230 Ah 1500 ВА 230 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 12 В 230 Агод | від 49 185 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPE-B-PSW-1500VA Plus 1500 ВА обычный (плоский) без батареї | від 8 960 грн. | 38 пропозицій | ||
Logicpower LPE-B-PSW-2300VA Plus + LP LiFePO4 24V 200 Ah 2300 ВА 200 Агод обычный (плоский) батарея LiFePO4 24 В 200 Агод | від 90 778 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPE-B-PSW-2300VA Plus 2300 ВА обычный (плоский) без батареї | від 12 239 грн. | 38 пропозицій | ||
Logicpower LPE-W-PSW-3600VA Plus + LP LiFePO4 24V 100 Ah 3600 ВА 100 Агод настінний батарея LiFePO4 24 В 100 Агод | від 58 797 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPE-W-PSW-3600VA Plus + LP LiFePO4 24V 200 Ah 3600 ВА 200 Агод настінний батарея LiFePO4 24 В 200 Агод | від 98 068 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPE-W-PSW-3600VA Plus + LP LiFePO4 LCD 24V 230 Ah 3600 ВА 230 Агод настінний батарея LiFePO4 LCD 24 В 230 Агод | від 103 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPE-W-PSW-3600VA Plus 3600 ВА настінний без батареї | від 19 528 грн. | 43 пропозиції | ||
Logicpower LPE-W-PSW-5000VA Plus + 2 x LP LiFePO4 LCD 12V 200 Ah 5000 ВА 200 Агод настінний 2 батареи LiFePO4 12 В 200 Ач | від 48 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPE-W-PSW-5000VA Plus + LP LiFePO4 LCD 24V 230 Ah 5000 ВА 230 Агод настінний батарея LiFePO4 24 В 230 Агод | від 113 655 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPE-W-PSW-5000VA Plus 5000 ВА настінний без батареї | від 23 959 грн. | 49 пропозицій |