Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
Відео 15Фото 15 |
Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse |
|
Зручна вертикальна миша від компанії Logitech має незвичайну форму, завдяки якій рука весь час знаходиться в природному положенні — як при рукостисканні. Це знижує тиск на зап'ясті і допомагає прийняти більш природне положення руки і всієї верхньої частини тіла, а значить — ви зможете цілий день працювати з комфортом. Виробник запевняє, що модель спроєктована, розроблена і випробувана в Logi Ergo Lab, а також отримала схвалення провідних організацій у сфері ергономіки.
Майте на увазі, що вона більше підійде для невеликих і середніх за розміром долонь. Правда, така форма привела до збільшення габаритів і ваги, який становить 125 г.Ще однією особливістю Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse є кілька типів підключення. Ви можете вибрати між Bluetooth Low Energy і USB-приймачем Logi Bolt, а функція Multi-Device дозволяє підключати девайс до декількох пристроїв.
На дні розташована спеціальна кнопка Easy-Switch, яка забезпечує швидке перемикання між трьома підключеними гаджетами — наприклад, комп'ютером, ноутбуком і планшетом. Живиться миша від однієї батарейки типу AA, яка вже входить в комплект, причому її вистачить до 2 років роботи. Крім того, маніпулятор оснащений зручним колесом прокрутки SmartWheel і програмованими кнопками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
Усі ціни 30 →Миша Logitech Lift Vertical Ergonomic for Business Graphite (910-006494) | 2 739 грн. |
Миша Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse Graphite (910-006473) | 3 046 грн. |
Мишка Logitech Lift Vertical Ergonomic Wireless/Bluetooth Graphite (910-00 | 3 098 грн. |
Мышь Logitech Lift Vertical Ergonomic Wireless/Bluetooth Graphite (910-006 | 2 963 грн. |
Миша бездротова Logitech Lift for Business Graphite (910-006494) 910-00649 | 2 999 грн. |
Користуюся вже півроку. Вкрай рекомендую. Болі в пензлі після закінчення робочого дня повністю пройшли вже першого тижня, рука не втомлюється. Звикаєш не довго, згодом навіть пробував грати у шутер, жодних проблем. Всім рекомендую, товар коштує своїх грошей, особливо якщо довго працюєте за комп'ютером. Долоня не маленька, при цьому миша в руці сидить комфортно, моделі більшого розміру я не шукав би. Але тут справа кожного. - Матеріали корпусу, тактильно приємні;
- Сенсор миші; - Продумана до деталей ергономіка; - ціна (спірний, все-таки брендовий товар, та й якість на висоті) KRL: користуюся Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse кілька місяців |