Logitech ERGO M575 Wireless Trackball
Відео 17Фото 12 |
Logitech ERGO M575 Wireless Trackball 2021 рікM Series (невеликі) |
|
Бездротовий трекбол від компанії Logitech, який є хорошою альтернативою класичної мишці і призначений для роботи з пристроями під управлінням ОС Windows і macOS. Його головний девіз-менше рухів, так як для переміщення курсору вам не треба рухати сам девайс — управління відбувається за допомогою спеціального кульки для великого пальця. В результаті вам не доведеться рухати всією рукою, відповідно — втома в кистях зменшується.
Крім того, це корисна річ для завантажених столів, де немає місця для звичайної мишки. При цьому форма повторює контури долоні, палець добре ковзає по гладкій поверхні, а сам кулька легко знімається для зручного очищення. Також Logitech ERGO M575 Wireless Trackball оснащений оптичним датчиком, який поєднує в собі високу точність і низьке енергоспоживання. Для підключення використовується один з двох способів-по Bluetooth або за допомогою USB-приймача з комплекту поставки, але в будь-якому випадку виробник гарантує стабільну і надійний зв'язок на відстані до 10 метрів. Трекбол живиться від однієї батарейки типу AA і не дуже "ненажерливий", тому її вистачить до 2 років при використанні USB-приймача або до 20 місяців при Bluetooth-підключенні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech ERGO M575 Wireless Trackball
Усі ціни 230 →Logitech ERGO M575 (910-005872) Black 910-005872 | 2 399 грн. |
Миша Bluetooth Logitech Ergo M575 USB Graphite 910-005872 | 2 399 грн. |
Миша Logitech Ergo M575 for Business Wireless Trackball Graphite (910-0062 | 2 072 грн. |
Мышь Logitech Ergo M575 Bluetooth Graphite (910-005872) | 1 854 грн. |
Мишка Logitech Ergo M575 Bluetooth Graphite (910-005872) | 1 928 грн. |