Logitech MX Master 2S
Відео 28Фото 15 |
Logitech MX Master 2S |
|
Оновлена версія відомої моделі від Logitech, всесвітньо відомого бренду, що спеціалізується на виробництві комп'ютерної периферії. Головна особливість попередниці полягала в миттєвому перемиканні між комп'ютерами. Тут ця можливість вдосконалена за допомогою технології Logitech Flow — тепер можна працювати відразу з декількома робочими вікнами, переносячи їх з комп'ютера на комп'ютер.
Миша Logitech MX Master 2S обладнана оновленим оптичним сенсором, що дало змогу збільшити роздільна здатність до 4000 dpi. Наявність такого сенсора забезпечує високу якість роботи на будь-яких поверхнях, навіть на склі. Є підтримка швидкої зарядки — трихвилинної зарядки вистачить, щоб миша працювала протягом всього дня. Повного заряду батареї при цьому вистачить на 70 днів. Колесо прокрутки дозволяє плавно переглядати веб-сторінки, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Крім того, натискання на колесо відкриває можливість горизонтальної прокрутки. З технологією Logitech Easy-Switch можна сполучатися з трьома пристроями одночасно, перемикаючись між ними однією кнопкою. За рахунок продуманої ергономіки форма миші в точності повторює форму руки, що мінімізує навантаження на кисть і зап'ястя.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech MX Master 2S
Усі ціни 21 →Миша Logitech MX Master 2S Graphite (910-005139/910-005966) | 2 899 грн. |
Миша Logitech MX Master 2S Graphite (910-005139, 910-005966) | 2 993 грн. |
Мишка Logitech Mx Master 2S Graphite (910-005139, 910-005966) | 3 005 грн. |
Мышь Logitech Mx Master 2S Graphite (910-005139, 910-005966) | 2 875 грн. |
Мишка Logitech MX Master 2s Mouse Graphite (910-005966) | 3 799 грн. |
Нерогана, якісна і зручна ведмедик з тривалою автономністю, але через 11 місяців вийшов з ладу сенсор і сервіс не береться за ремонт. зручність, автономність здається за такі гроші повинна бути данійнішою ( Владимир Шендрик: користуюся Logitech MX Master 2S кілька місяців |
Брав собі під довгу долоню та професійні завдання. Дуже задоволений вибором. - тривалий час роботи від батареї - Можливість зарядити на день за 10-15 хвилин - класне ПЗ - ергономічність на висоті - якість складання, logitech це на віки - працює на будь-якій поверхні - для будь-яких професійних завдань буде помічником - виправили проблему з плаваючим скролом - Не зможете користуватися іншими мишками, викликає звикання! - немає недоліків, супер миша і коштує кожної витраченої копійки Alexander: користуюся Logitech MX Master 2S кілька місяців |