Logitech G502 Lightspeed Wireless Gaming Mouse
Відео 22Фото 8 |
Logitech G502 Lightspeed Wireless Gaming Mouse |
|
Прогресивна геймерська мишка, головним чином орієнтована на захоплених геймерів і кіберспортсменів. Модель може похвалитися надійним і високоточним оптичним сенсором Hero, великою кількістю кнопок управління, можливістю регулювання ваги, а також підтримкою спеціальної технології Powerplay, яка дозволяє заряджати девайс безпосередньо від сумісних килимків. Належить до універсальних в плані підключення моделям, оскільки здатна працювати як при класичному кабельному підключенні, так і за бездротовою технологією.
Мишка Logitech G502 Lightspeed Wireless Gaming Mouse має 9 функціональних клавіш, включаючи спеціальну кнопку снайпера», а також 4D-колесо, що забезпечує вертикальну і горизонтальну прокрутку, і важіль перемикання DPI, яким можна змінювати сенсорне роздільна здатність в межах від 100 до 16000 dpi. Ергономічний корпус забезпечує зручний долонний хват, кнопки можна запрограмувати під конкретні команди користувача, при цьому всі налаштування будуть залишатися в пам'яті пристрою до тих пір, поки користувач не захоче змінити установки. В бездротовому режимі миша живиться від акумулятора і здатна пропрацювати до 2 днів без підзарядки. Завдяки спеціальним грузикам, які входять в комплектацію, вага миші можна регулювати під власні уподобання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G502 Lightspeed Wireless Gaming Mouse
Усі ціни 16 →Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) | 3 699 грн. |
Миша Logitech G502 Lightspeed (910-005567) | 3 650 грн. |
Мышь Logitech G502 Lightspeed Wireless Gaming (910-005567) Black | 3 599 грн. |
Мишка Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) | 5 999 грн. |
Миша Logitech G502 Lightspeed (910-005567) 910-005567 | 4 299 грн. |
1 0 2 4 |
Найгірша мишка у моєму житті Міцний корпус Драйвера зламані, налаштування змінюються самі по собі, dpi перемикається як хоче, мишка йде в сон, через що курсор повільно рухається перші 5 секунд роботи, по безпроводу вона буде класти, гальмувати, відключатися, слабкий відгук, з проводом який відключається не дуже зручно, за цю ціну можна купити загін китайців, які зроблять вам нормальну мишку Matvei Boon: користуюся Logitech G502 Lightspeed Wireless Gaming Mouse більше року |
Найкраща миша серед 8-ми мигей, які я перекидав Комплектація
Сенсор Зручне коліщатко Форма Хочу весь день тикати бічні кнопки Підцвітка поступається розеру за 7к yShaark: користуюся Logitech G502 Lightspeed Wireless Gaming Mouse кілька місяців |
Дуже гарна миша! Зручна форма, гарна якість складання та класне колесо. Тактильно приємні бічні прогумовані панелі та фірмовий оптичний сенсор від Logitech, який не за жодної умови не зриває. З вимкненим підсвічуванням батарея тримає близько трьох днів, а з увімкненою близько 24-х годин. У комплекті йдуть вантажі, які зможуть збільшити вагу миші на 16 грам. 1. Форма. Вона дуже зручна, підходити під долонний і кігтьовий хват, але на мою думку для пальцевого хвата миша важкувата.
2. Якість збирання. 3. Колесо. Режим швидкого прокручування дуже приємний. 4. Настроювані кнопки. 5. Підсвічування. Спірна гідність, кому як. 6. Відмінний сенсор. Якщо вам потрібна миша для гри в CS: GO, то це ваш варіант. 1. Далбклік. Через більше року використання ліва кнопка миші почала дакликати, не часто, але все ж таки. Іноді у браузері відкривається одразу дві вкладки.
2. Прогумовані панелі добре збирають пил. 3. Люфт колеса. Через те, що колесо натискається ліворуч і праворуч. Денис Гутченко: користуюся Logitech G502 Lightspeed Wireless Gaming Mouse більше року |
Свобода від дротів
Logitech G502 Lightspeed — ігрова бездротова мишка з оптичним сенсором аж на 16000 DPI і часом відгуку 1 мс. Крім того, вона піддається найтоншій налаштування під потреби конкретного користувача. Розміри у мишки досить великі (довжина 13 см), вага середній (114 г), а асиметрична форма (для правшів). Лівшам ж краще придивитися до симетричної G903 Lightspeed.
Новий герой
В основу Logitech G502 Lightspeed покладено новаторський сенсор HERO 16K. Навіть на максимальній роздільній здатності 16000 точок на дюйм, він без зривів зчитує руху руки зі швидкістю до 10 м/с. При цьому HERO 16K вдесятеро повільніше витрачає заряд батареї, ніж його попередники. Заряду акумулятора мишки вистачає на 48 годин з включеною підсвіткою і на 60 з виключеною.
Електрика по повітрю
Способів зарядки Logitech G502 Lightspeed передбачено два: за допомогою USB-кабелю і бездротова Powerplay. По кабелю достатньо всього 5 хвилин, щоб зарядити акумулятор на 2.5 години роботи. У випадку ж використання фірмової ігрової поверхні Logitech G PowerPlay, мишка буде заряджатися без дротів в режимі реального часу. Частота зчитування мишки, що при дротовому, що при бездротовому підключенні, завдяки технології Lightspeed становить 1000 Гц, а під час відгуку — 1 мс.
Ідеальна адаптація
Можна призначити макрос (комбінації дій) в іграх і професійних робочих програмах на кожну з одинадцяти клавіш Logitech G502 Lightspeed. Пара основних кнопок заснована на механічних микропереключателях, витримують до 50 мільйонів натиснень. При бажанні мишку можна збільшити з допомогою шести важків, що ховаються під магнітною кришкою (сумарно плюс 16 м). Нарешті, RGB-підсвічування LIghtsync для максимального занурення автоматично синхронізується з подіями в грі (візуальний ряд або звуковий супровід). Є у бездротовий Logitech G502 Lightspeed і здешевлена дротова версія G502 Hero.