Кухонний топірець Tramontina Plenus 23430/165
Tramontina Plenus 23430/165 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23430/165
Усі ціни 21 →Сокирка Tramontina Plenus grey 127мм (23430/165) | 431 грн. |
Топорик Tramontina Plenus grey 127мм (23430/165) | 431 грн. |
Нож Tramontina Plenus 12,7 см 23430/165 | 453 грн. |
Кухонный нож Tramontina Plenus топорик 127 мм Gray (23430/165) 23430/165 | 591 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus Сокирка 127 мм Сірий (23430/165) 23430/165 | 450 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23430/165
Ціни на Tramontina Plenus 23430/165 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23430/135 | від 360 грн. | 15 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23430/165 | від 339 грн. | 30 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23430/105 | від 365 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →