Овочечистка RiNGEL Regen RG-5120/16 (6656958)
Фото 4 |
RiNGEL Regen RG-5120/16 |
|
Можна мити в посудомийній машині. Отвір в ручці для зручного зберігання на гачках.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Regen RG-5120/16
Усі ціни 10 →RINGEL Regen (RG-5120/16) RG-5120/16 | 169 грн. |
Ringel Regen (RG-5120/16) Regen(RG-5120/16) | 95 грн. |
Овочечистка вертикальна RINGEL Regen (RG-5120/17) | 60 грн. |
Овощечистка горизонтальна Ringel Regen RG-5120/16 (18.5 см) | 110 грн. |
Овощечистка горизонтальна Ringel Regen RG-5120/16 (18.5 см) | 74 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →