Термос Maestro MR1632-150 1.5 л
Maestro MR1632-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1632-150 1.5 л
Усі ціни 23 →Термос Maestro 1,5 л 1632-150-MR | 695 грн. |
Термос Термос Maestro MR-1632-150 (1.5л) | 645 грн. |
Термос Термос Maestro MR-1632-150 (1.5л) | 634 грн. |
Термос Maestro MR-1632-150 | 642 грн. |
Maestro 1632-150-MR | 588 грн. |
ще 18 пропозицій
Переглянув багато різних моделей і зрештою зупинився на цій, так як вона задовольняє мене за всіма показниками. Використовую досить часто, кілька разів позичав і доки він працює безвідмовно. Згодом не погіршується здатність зберігати температуру. Ємність – 1 літр, що оптимально. Утримання тепла та холоду мене порадувало. Гарячі напої залишаються такими протягом 8-10 годин, а за 3-4 години рідина не змінює температури зовсім.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, приємна на дотик. Є пластикові вставки. Важливий момент – наявність ручки для перенесення та комфортного наливання напоїв. Вона влаштована таким чином, що не шкодить компактності. Ще – ремінь, за допомогою якого можна переносити термос на плечі. Кришку можна використовувати як чашку, вона досить об'ємна для цих цілей. Навіть як для літрового термоса він багато важить користуюся Maestro MR1632-100 місяць і більше |
Додати відгук
Модификації Maestro MR1632-150
Ціни на Maestro MR1632-150 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1632-100 1 л | від 517 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro MR1632-120 1.2 л | від 577 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro MR1632-150 1.5 л | від 588 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →