Болгарка Metabo W 18 7-125 602371860
Фото 11 |
Metabo W 18 7-125 602371860 акк. відсутній без кейса кейс / акк. 2 шт 4 Агод metaBOX кейс кейс / акк. відсутній metaBOX кейс кейс / акк. відсутній пластиковий кейс |
|
В комплекті: пластиковий кейс.
Модель 602371860 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metabo W 18 7-125 602371860
Ціни на Metabo W 18 7-125 602371860 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 18 7-125 602371850 | від 3 985 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo W 18 7-125 602371510 | від 9 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo W 18 7-125 602371840 | від 4 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo W 18 7-125 602371860 | від 4 588 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →