Висоторіз Makita DUN461WZ
Відео 4Фото 13 |
Makita DUN461WZ акк. 1 штакк. відсутній |
|
Модель Makita DUN461WSF комплектується акумулятором на 3 Агод та зарядним пристроєм, а модель DUN461WZ – без акумулятора та зарядного пристрою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DUN461WZ
Усі ціни 20 →Акумуляторний кущоріз Makita DUN461WZ (без АКБ та ЗУ) | 7 344 грн. |
Акумуляторний кущоріз Makita DUN461WZ без акб | 6 999 грн. |
Кусторез аккумуляторный штанговый Makita (DUN461WZ) - без аккумулятора и з | 9 296 грн. |
Высоторез Makita DUN461WZ | 7 262 грн. |
Кущоріз акумуляторний Makita 18в, 460 мм Каркас (DUN461WZ). | 7 500 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DUN461WZ
Ціни на Makita DUN461WZ |
---|---|---|---|---|
Makita DUN461WSF | від 10 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DUN461WZ | від 6 999 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →