Литий диск MAM A1 8x19/5x112 ET30 DIA66,6
Відео 17Фото 12 | від 9 751 до 12 085 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MAM A1 7
Характеристики
MAM A1 8x19/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAM A1 8x19/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
MAM MAM A1 (8J x 19 5x112 ET30 DIA66.6) Palladium Painted На замовлення з | 10 590 грн. |
MAM MAM A1 (8J x 19 5x112 ET30 DIA66.6 Palladium Painted) | 11 026 грн. |
MAM MAM A1 (8J x 19 5x112 ET30 DIA66.6) Silver Painted На замовлення з Євр | 11 316 грн. |
MAM MAM A1 (8J x 19 5x112 ET30 DIA66.6) Black Painted На замовлення з Євро | 11 316 грн. |
MAM MAM A1 (8J x 19 5x112 ET30 DIA66.6) Palladium Front Polished На замовл | 11 606 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі