Литий диск AUTEC Uteca 8,5x19/5x112 ET30 DIA66,5
Відео 2Фото 17 | від 10 428 до 12 028 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації AUTEC Uteca 140
Характеристики
AUTEC Uteca 8,5x19/5x112 ET30 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Uteca 8,5x19/5x112 ET30 DIA66,5
Сортувати
Литые диски Autec Uteca R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA66.5 (titan silver) 1002 | 11 097 грн. |
Autec Uteca (R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA66.5) titan silber | 11 240 грн. |
Диски Autec Uteca 8,5x19 5x112 ET30 DIA66,5 (titan silver) | 11 220 грн. |
Autec Uteca 8.5x19 5x112 ET30 DIA66.5 T | 10 490 грн. |
Autec Uteca titan silver (R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA66.5) | 11 220 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі