Ножівка Master Tool 14-2215
Master Tool 14-2215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2215
Усі ціни 8 →Ножівка по металу Mastertool 150 мм алюмінієва ручка з PP покриттям flex п | 175 грн. |
Ножівка по металу MASTERTOOL GM 150 мм, алюмінієва ручка з PP покриттям, f | 175 грн. |
Ножівка для металу MASTERTOOL 150 мм, алюмінієва ручка з покриттям TPR, fl | 148 грн. |
Ножівка по металу MASTERTOOL 150 мм, алюмінієва рукоятка з покриттям TPR, | 275 грн. |
Ножівка по металу Mastertool 150 мм (14-2215) | 176 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →