Ножівка Master Tool 14-2350
Master Tool 14-2350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2350
Усі ціни 11 →Пилка по дереву Mastertool Max Cut 500 мм з тефлоновим покриттям (14-2350) | 371 грн. |
Ножівка MASTER TOOL тефлон 500мм столярна Max cut 14-2350 | 354 грн. |
Ножівка столярна MasterTool GM 500 мм, 7TPI MAX CUT, закалений зуб, 3-D за | 371 грн. |
Ножівка по дереву Mastertool 14-2350s - 500 мм 7T х 1" x 3D тефлон (DR-000 | 421 грн. |
Ножівка столярна 500 мм MASTERTOOL 7TPI MAX CUT тефлонове покриття загарто | 314 грн. |
ще 6 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 14-2340 — довжина полотна 400 мм
- Модель 14-2345 — довжина полотна 450 мм
- Модель 14-2350 — довжина полотна 500 мм
Модификації Master Tool 14-2350
Ціни на Master Tool 14-2350 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 14-2340 | від 279 грн. | 9 пропозицій | ||
Master Tool 14-2345 | від 296 грн. | 8 пропозицій | ||
Master Tool 14-2350 | від 314 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →