Сковорідка MasterPro Foodies BGMP-3551 24 см
Фото 15 |
MasterPro Foodies BGMP-3551 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MasterPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MasterPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Foodies BGMP-3551 24 см
Усі ціни 26 →Сковорода Bergner MasterPro Foodies collection. 24 см (BGMP-3551) BGMP-355 | 1 029 грн. |
MASTERPRO FOODIES COLLECTION (BGMP-3551) | 1 112 грн. |
Сковорода MasterPro Foodies collection 24 см (BGMP-3551) | 1 054 грн. |
MASTERPRO FOODIES COLLECTION (BGMP-3551) | 1 106 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації MasterPro Foodies BGMP-3551
Ціни на MasterPro Foodies BGMP-3551 |
---|---|---|---|---|
MasterPro Foodies BGMP-3549 16 см | від 715 грн. | 16 пропозицій | ||
MasterPro Foodies BGMP-3550 20 см | від 680 грн. | 15 пропозицій | ||
MasterPro Foodies BGMP-3551 24 см | від 825 грн. | 30 пропозицій | ||
MasterPro Foodies BGMP-3553 28 см | від 985 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →