Сковорідка Tefal Start&Cook C2720553 26 см
Відео 1Фото 5 |
Tefal Start&Cook C2720553 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Start&Cook C2720553 26 см
Усі ціни 22 →Сковорода Tefal Start&Cook, 26 см (C2720553) | 999 грн. |
TEFAL START&COOK C2720553 | 1 170 грн. |
TEFAL START&COOK C2720553 | 1 164 грн. |
Сковорода Tefal Start&Cook 26 см C2720553 | 999 грн. |
TEFAL Start&Cook, 26см (C2720553) | 999 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tefal Start&Cook C2720553
Ціни на Tefal Start&Cook C2720553 |
---|---|---|---|---|
Tefal Start&Cook C2720453 24 см | від 877 грн. | 22 пропозиції | ||
Tefal Start&Cook C2720553 26 см | від 979 грн. | 23 пропозиції | ||
Tefal Start&Cook C2720653 28 см | від 1 076 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →