Сковорідка Tefal Generous Cook C2770453 24 см
Фото 4 |
Tefal Generous Cook C2770453 24 см28 см |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Generous Cook C2770453 24 см
Усі ціни 16 →Сковорода Tefal Generous Cook 24 см C2770453 | 999 грн. |
TEFAL Generous Cook 24 см (C2770453) | 999 грн. |
Сковорода Tefal Start and Cook 24 см черный C2770453 | 999 грн. |
Сковорода Tefal GENEROUS COOK, 24 см, алюміній (C2770453) | 999 грн. |
TEFAL Generous Cook 24 см (C2770453) | 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Tefal Generous Cook C2770453
Ціни на Tefal Generous Cook C2770453 |
---|---|---|---|---|
Tefal Generous Cook C2770453 24 см | від 974 грн. | 17 пропозицій | ||
Tefal Generous Cook C2770653 28 см | від 1 173 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →