Дриль Metabo BE 18 LTX 6 600261890
Metabo BE 18 LTX 6 600261890 без кейсакейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BE 18 LTX 6 600261890
Усі ціни 12 →Акумуляторний дриль Metabo BE 18 LTX 6 без АКБ (600261890) | 7 425 грн. |
Дриль акумуляторний Metabo BE 18 LTX 6 (без акумулятора) 600261890 | 7 425 грн. |
Акумуляторний дриль Metabo BE 18 LTX 6, без акб 600261890 | 7 425 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Metabo BE 18 LTX 6 (600261890) - без аккум | 7 425 грн. |
Дриль акумуляторний Metabo BE 18 LTX 6 (600261890) 600261890 | 7 425 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель 600261890 — поставляється без кейса
- Модель 600261840 — поставляється з кейсом
Модификації Metabo BE 18 LTX 6 600261890
Ціни на Metabo BE 18 LTX 6 600261890 |
---|---|---|---|---|
Metabo BE 18 LTX 6 600261890 | від 7 416 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo BE 18 LTX 6 600261840 | від 9 543 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →