Дриль Metabo BE 18 LTX 6 600261840
Metabo BE 18 LTX 6 600261840 без кейсакейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BE 18 LTX 6 600261840
Акумуляторний дриль Metabo BE 18 LTX 6 (Без АКБ MetaLoc та ЗУ) (600261840) | 9 543 грн. |
Дриль акумуляторний Metabo BE 18 LTX 6 (каркас) MetaLoc 600261840 | 9 545 грн. |
Акумуляторний дриль Metabo BE 18 LTX 6 каркас, без акб і з/п, MetaLoc 6002 | 9 545 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель 600261890 — поставляється без кейса
- Модель 600261840 — поставляється з кейсом
Модификації Metabo BE 18 LTX 6 600261840
Ціни на Metabo BE 18 LTX 6 600261840 |
---|---|---|---|---|
Metabo BE 18 LTX 6 600261890 | від 7 416 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo BE 18 LTX 6 600261840 | від 9 543 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →