Шурупокрут Metabo PowerMaxx SSD 12 601114800
Відео 1Фото 8 | 8 605 грн. Купити! Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo PowerMaxx SSD 12, 2 акб 4 Ah 601114Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo PowerMaxx SSD 12 601114800 |
|
В комплекті моделі 601114500 акумулятори ємністю 2 Агод, а в комплекті 601114800 — ємністю 4 Агод
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx SSD 12 601114800
Ціни на Metabo PowerMaxx SSD 12 601114800 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx SSD 12 601114500 | від 5 624 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSD 12 601114800 | від 8 605 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo PowerMaxx SSD 12 601114890 | від 2 990 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSD 12 601114840 | від 5 446 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →