Шурупокрут Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5123
Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5123 |
|
Професійний шурупокрут з великим крутним моментом (160 Нм) і тангенціальним ударом. Позиціонується виробником в якості інструменту, призначеного для виконання великих об'ємів будівельних або складальних робіт. Має досить компактні розміри (153 мм в довжину) і помірний (за мірками потужних ударних шурупокрутів) вага (1.37 кг з АКБ). Швидкість обертання патрона регулюється курком.
Ударний режим включається не відразу, а при досягненні певного опору. Тому шурупокрут Bosch GDR 180-LI Professional можна використовувати в тому числі і для свердління металу (де удари не тільки не потрібні, але і шкідливі для Свердла). Робоча зона підсвічується яскравим світлодіодом. Конструкція пристрою забезпечує зручний і швидкий доступ до щіток і нутрощів редуктора, необхідний для самостійного ремонту і обслуговування інструменту. Шурупокрут поставляється з кейсом, двома акумуляторами (по 2 Агод) і зарядним пристроєм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5123
Усі ціни 31 →Аккумуляторный гайковерт Bosch GDR 180-LI Professional, 2 акб 2 Ah 06019G5 | 7 499 грн. |
Гайковерт аккумуляторный Bosch Professional GDR 180-LI в чемодане с 2 акб | 9 157 грн. |
Гайковерт акумуляторний ударний Bosch GDR 180-Li (18 В, 2х2 А·год, 160 Н*м | 9 157 грн. |
Гайковерт ударний Bosch GDR 180-Li (06019G5123) 0.601.9G5.123 | 9 157 грн. |
Акумуляторний гайкокрут Bosch GDR 180-LI Professional, 2 акб 2 Ah 06019G51 | 9 157 грн. |
Професійний інструмент для будівельників та монтажників
Шурупокрут Bosch GDR 180-LI Professional позиціонується виробником як професійний інструмент, призначений для виконання великих об'ємів монтажних або складальних робіт. Компанія Bosch рекомендує використовувати його для роботи з кріпленням, що має розміри в діапазоні від M6 до M14. Патрон шурупокрута обертається із швидкістю до 2800 об/хв і робить до 3600 уд/хв. Максимальне зусилля затягування досягає значних 160 Нм. Можливість попереднього налаштування частоти обертання та крутного моменту не передбачена. Цими параметрами можна керувати виключно за допомогою пускової клавіші, дозуючи зусилля, з яким натискає палець на кнопку. При закручуванні або відкручуванні кріплення інструмент сам визначає, виходячи з навантаження двигуна, коли включати ударний режим. Завдяки великому моменту, що крутить, і функції удару, даний шурупокрут відмінно справляється навіть з довгими саморізами, які використовуються для з'єднання деталей дерев'яних будівель.
Переваг багато, а недоліки не виявлено
Компактні розміри шурупокрута (153 мм у довжину та 234 у висоту) дозволяють працювати у важкодоступних місцях, де ніде розвернутися з більшим інструментом. Для роботи в умовах слабкого освітлення він забезпечений світлодіодним підсвічуванням. Якість складання не викликає жодних нарікань: люфти повністю відсутні, біта з патрона не вилітає навіть при великому навантаженні, інструмент чудово переносить роботу в «жорсткому» режимі і, як і інші «сині» шурупокрути Bosch, відрізняється високою надійністю. До нього додаються два акумулятори (кожен з них має ємність 2 Агод) та пластиковий кейс, призначений для зберігання та перенесення шурупокрута з набором батарей, зарядним пристроєм та оснащенням, необхідним майстру для роботи.