Зимова шина Michelin Latitude X-Ice 235/60 R17 102T
Відео 10 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude X-Ice 235/60 R17 102T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude X-Ice 235/60 R17 102T
Усі ціни 9 →Шина Michelin Latitude X-Ice 235/60 R17 102T | 6 471 грн. |
Michelin Latitude X-Ice 235/60 R17 102T | 6 912 грн. |
Michelin Latitude X-Ice 235/60 R17 102T 136345 | 7 037 грн. |
Шини Michelin Latitude X-Ice 235/60 R17 102T | 7 040 грн. |
Michelin Latitude X-Ice 235/60 R17 102T | 6 650 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →