Літня шина Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H
Відео 12Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H |
|
Повне збереження властивостей по мірі зносу. Стійкість до аквапланування. Тривала ходимість. Індикація зносу.
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H
Усі ціни 60 →Шина Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H | 2 740 грн. |
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H | 2 776 грн. |
Michelin PRIMACY 4 195/65 R15 91H (9067738329) | 5 120 грн. |
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H | 2 851 грн. |
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H S2 | 3 028 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
0 2 0 4 |
Трохи галаслива, тримак хороший на сухому та мокрому асфальті. На траві, болоті ніяка взагалі. Ресурс у розмірі 185/65/15 35-40т. км. Помітив ще, що ця гума хоче їхати абсолютно прямо, відпускаєш кермо після повороту моментально рівняє кермо. Містом важко крутити, а для траси класно. Сухий, мокрий асфальт, держак хороший швидке зношування. У розмірі 185/65/15 35-40т. км Sheva Nvice: користуюся Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T більше року |
Відверто "нудна" гума. ))) Чи не прослизає при прискоренні, не зносить у віражах, не спливає в калюжах. Повна передбачуваність. Поки що не бачу. |
Ставивши на Тигуан 225/60/17 99V. Проїздивши два сезони близько 20 тис.км. Недоліків не помітив. М'яка, комфортна. Керується нормами. Перед цим була із заводу Бріджстоун Дуельор 235/55/17. Michelin Primacy 4 м'якша та тихіша. У ями потрапляв і не раз, гуль, порізів немає. За таку ціну Michelin варто брати. Ціна як для Michelin не висока. Керованість, комфорт, міцність, ціна Не має Gennadiy Valigurskiy: користуюся Michelin Primacy 4 235/55 R17 103W більше року |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H
Ціни на Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91H | від 2 740 грн. | 60 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 195/65 R15 91V | від 2 977 грн. | 39 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 195/65 R15 95H | від 3 301 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →