Всесезонна шина Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V 265/45 R18 101 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V
Усі ціни 8 →Шина Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V | 5 648 грн. |
Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V | 5 500 грн. |
Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V | 5 940 грн. |
Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V 55423 | 6 090 грн. |
Шины Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V | 6 060 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V
Ціни на Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot HX MXM4 265/45 R18 101V | від 5 500 грн. | 8 пропозицій |
Рекомендуємо