Зимова шина Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R 195/65 R16 104 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R
Усі ціни 7 →Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104/102R | 3 190 грн. |
Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104/102R 40767 | 5 525 грн. |
Шини Michelin Agilis Alpin 195/65 R16С 104/102R | 7 216 грн. |
Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R 973952 | 6 552 грн. |
Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104/102R | 5 400 грн. |
Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R | 7 006 грн. |
Michelin AGILIS ALPIN 195/65 R16 104R (8016465778) | 10 900 грн. |
Відеоогляди
1 0 2 9 |
Сиджу читаю позитивні відгуки про цю шину і не зрозумію чи радіти, чи плакати. Громадяни мав досвід володіння двома! комплектами коліс Michelin agilis alpin 205/65/16 (made in france) машина mercedes vito 639. Один комплект брав б/у, інший новий. Це не шини, а гроші на вітер, через 4-5 років експлуатації покоробився і пішов яйцем протектор спочатку на двох покришках, потім незабаром ще на решті двох, і це при тому, що його залишок востаннє був 7.5! мм. Результат майже нові шини на смітник. Вантажі машина не тягала, взимку їжджу мало і то містом переважно, ям серйозних не ловила, шини зберігалися за всіма правилами, не пересушувалися. З іншим комплектом ситуація схожа, хіба що з різницею в 1.5 року ((( і це шини Michelin за 120 $ штука). ... шини на 2-3 роки, після 3-х 4-х років експлуатації протектор йде яйцем без видимих причин. користуюся Michelin Agilis Alpin 205/65 R16C 107T більше року |
Показано 1 з 12 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R
Ціни на Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis Alpin 195/65 R16C 104R | від 3 190 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →