Літня шина Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W 215/55 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W
Усі ціни 7 →Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W XL | 4 586 грн. |
Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W XL | 4 540 грн. |
Michelin Primacy HP (215/55R17 98W) | 4 519 грн. |
Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W XL 55351 | 4 690 грн. |
Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W | 4 657 грн. |
Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W XL | 4 740 грн. |
Michelin Primacy HP 215/55R17 98 W | 4 467 грн. |
Відеоогляди
Артем
18 серпня 2010, 15:22
MP HP 205/55 R16 91W и 91H в чем разница ? #
Очень сложно найти Michelin HP 205/55/R16 91W, которые идут в стандартной комлектации машины. Найти можно причем везде только 91Н. Возникает вопрос в чем разница и насколько это критично если поставить два балона 91Н и два балона 91W ?
Заранее спасибо
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W
Ціни на Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy HP 215/55 R17 98W | від 4 467 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →