Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R18 98V
Відео 11Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R18 98V 235/45 R18 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R18 98V
Усі ціни 20 →Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R18 98V XL | 8 010 грн. |
Michelin Pilot Alpin 4 (235/45R18 98V) | 8 241 грн. |
MICHELIN Pilot Alpin PA4 235/45R18 98V | 8 249 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R18 98V XL | 8 310 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R18 98V | 8 221 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
0 1 3 10 |
Супер ніжна, проїхав менше 3 тис. км. Зчіпка непогана, але по свіжому снігу могло б бути краще лізуть гулі, навіть якщо в ями особливо не влітаєш Kosta Mitroff: користуюся Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V кілька місяців |
Показано 1 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R18 98V
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R18 98V | від 7 867 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →