Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA5 235/60 R17 106H
Відео 12Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA5 235/60 R17 106H 235/60 R17 106 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA5 235/60 R17 106H
Усі ціни 19 →Шина Michelin Pilot Alpin 5 235/60 R17 106H XL | 7 881 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 SUV 235/60 R17 106H XL | 8 029 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 SUV 235/60 R17 106H XL | 8 250 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA5 SUV 235/60 R17 106H XL | 12 362 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 (235/60R17 106H) | 7 925 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA5 235/60 R17 106H
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA5 235/60 R17 106H |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 235/60 R17 106H | від 7 650 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →