Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 215/65 R16 102V
Відео 6Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 215/65 R16 102V 215/65 R16 98 V 215/65 R16 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 215/65 R16 102V
Усі ціни 40 →Шина Michelin Primacy 4+ 215/65 R16 102V XL | 5 485 грн. |
Michelin Primacy 4+ 215/65 R16 102V XL | 5 821 грн. |
Michelin Primacy 4PLUS 215/65 R16 102V XL | 6 270 грн. |
Michelin Primacy 4+ 215/65 R16 102V XL | 5 713 грн. |
Michelin Primacy 4+ 215/65 R16 102V XL | 6 463 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 215/65 R16 102V
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 215/65 R16 102V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 215/65 R16 98V | від 6 732 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 215/65 R16 102V | від 5 485 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →