Дриль-шурупокрут Milwaukee M18 CBLPD-402C (4933464537)
Відео 8Фото 10 |
Milwaukee M18 CBLPD-402C |
|
Модель M18 CBLPD-202C поставляється з двома акумуляторами (2 Агод), модель M18 CBLPD-402C — з двома акумуляторами (4 Агод), модель M18 CBLPD-422C — з двома акумуляторами (2 Агод, 4 Агод)
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 CBLPD-402C
Milwaukee M18 CBLPD-402C 4933464537 | 13 040 грн. |
Milwaukee M18 CBLPD-402C 4933464537 | 13 366 грн. |
Milwaukee M18 CBLPD-402C 4933464537 | 13 692 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 CBLPD-402C
Ціни на Milwaukee M18 CBLPD-402C |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 CBLPD-202C | від 9 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee M18 CBLPD-422C | від 10 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Milwaukee M18 CBLPD-402C | від 13 040 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 CBLPD-502C | від 15 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 CBLPD-0 | від 4 453 грн. | 6 пропозицій | ||
Milwaukee M18 CBLPD-0X | від 8 099 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →