Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303
Відео 1Фото 14 |
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303 акк. 2 шт 2 Агод , L-кейс, набір аксесуарівакк. 2 шт 2 Агод , кейсакк. 2 шт 2 Агод , кейсакк. 2 шт 3 Агод , L-кейс |
|
У комплекті 2 акумулятори 18 В (2 Агод), зарядний пристрій та L-кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303 | 12 600 грн. |
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303 | 12 915 грн. |
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303 | 13 230 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303
Ціни на Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3306 | від 13 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303 | від 12 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3302 | від 13 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3305 | від 14 400 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →