Гайковерт Milwaukee M12 FIW38-422X (4933464613)
Відео 5Фото 14 |
Milwaukee M12 FIW38-422X акк. 2 шт 4 Агод , 2 Агодакк. відсутній |
|
Модель M12 FIW38-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі M12 FIW38-422X два акумулятора (4 Агод і 2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 FIW38-422X
Гайкокрут акумуляторний 3/8" MILWAUKEE, M12 FIW38-422X, 339 Нм (+ заряд. п | 14 276 грн. |
Milwaukee M12 Fiw38-422X 4933464613 | 16 480 грн. |
Milwaukee M12 Fiw38-422X 4933464613 | 16 892 грн. |
Milwaukee M12 Fiw38-422X 4933464613 | 17 304 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Milwaukee M12 FIW38-422X FUEL (4933464613) | 14 276 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 FIW38-422X
Ціни на Milwaukee M12 FIW38-422X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 FIW38-422X | від 14 276 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee M12 FIW38-0 | від 7 826 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →