Витяжка VENTOLUX Roma 60 WH Lux білий
Фото 6 |
VENTOLUX Roma 60 WH Lux білий |
|
Цифра «60» у назві цієї витяжки вказує ширину в сантиметрах; в іншому вона повністю аналогічна більш компактній моделі Roma 50. Являє собою пристрій бюджетного класу в козирковому оформленні, яке розраховане на приміщення площею до 15 м3, і забезпечує «тягу» до 320 м3/год, з традиційними трьома регуляторами швидкості. Установка активного фільтра на додаток до металевого не передбачена; тим не менш, режими роботи включають і відвід, і рециркуляцію.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Roma 60 WH Lux білий
Усі ціни 16 →Витяжка кухонна Ventolux Roma 60 WH LUX 2058668410011 | 2 659 грн. |
Вытяжка ventolux roma 60 bk lux | 2 659 грн. |
VENTOLUX ROMA 60 WH LUX | 2 660 грн. |
Витяжка пласка Ventolux ROMA 60 BK LUX | 2 659 грн. |
Ventolux ROMA 60 WH LUX ROMA60WHLUX | 2 659 грн. |
ще 11 пропозицій
anonim
3 січня 2019, 20:15
Как перекрыть рециркуляцию? #
все понравилось, а вот перекрыть рециркуляцию не могу, в отвод идет основной поток воздуха, но на потолок выходит тоже порция дыма и гари
Модификації VENTOLUX Roma 60 WH Lux
Ціни на VENTOLUX Roma 60 WH Lux |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Roma 60 WH Lux білий | від 2 655 грн. | 16 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 BR Lux коричневий | від 2 655 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 IX Lux нержавіюча сталь | від 2 995 грн. | 9 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 IV Lux слонова кістка | від 2 531 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →