Умивальник Miraggio Faro R 400 0001083 408 мм чаша праворуч
Фото 4 |
Miraggio Faro R 400 0001083 408 мм чаша ліворуч 408 мм чаша праворуч |
|
Умивальник виготовлений з матеріалу Mirasoft (суміш бокситу з поліефірною смолою).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Faro R 400 0001083 408 мм чаша праворуч
Усі ціни 6 →Умивальник Miraggio Faro R, mirasoft, білий матовий 60220241432 | 8 157 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник FARO R MIRASOFT | 8 157 грн. |
Умывальник FARO R MIRASOFT Miraggio 40,8x22,7 miraggio-0001083 | 8 157 грн. |
Умивальник Miraggio FARO R MIRASOFT (0001083) mi-0001083 | 8 157 грн. |
Умивальник FARO R MIRASOFT | 8 157 грн. |
Умивальник MIRAGGIO Faro R Mirasoft | 8 157 грн. |
Модификації Miraggio Faro R 400 0001083
Ціни на Miraggio Faro R 400 0001083 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Faro L 400 0001082 408 мм чаша ліворуч | від 8 157 грн. | 1 пропозиція | ||
Miraggio Faro R 400 0001083 408 мм чаша праворуч | від 8 157 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →