Кондиціонер Neoclima Gulfstream NS-18EGSIw1eu/NU-18EGSIw1eu 52 м²
Фото 7 |
Neoclima Gulfstream NS-18EGSIw1eu/NU-18EGSIw1eu 52 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
t обігріву:від -23 °C
Споживання:1550/1543 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Gulfstream NS-18EGSIw1eu/NU-18EGSIw1eu
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Neoclima Gulfstream NS-18EGSIw1eu/NU-18EGSIw1eu 52 м²
Усі ціни 15 →Инверторный кондиционер Neoclima Gulfstream NS/NU-18EGSIw1eu 0101040001-10 | 37 999 грн. |
Кондиціонер мульти-спліт Neoclima Gulfstream NS-18EGSIw1eu/NU-18EGSIw1eu 0 | 37 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS-18EGSIw1eu/NU-18EGSIw1eu (Gulfstream) | 37 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS/NU-18EGSIw1eu | 37 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima Gulfstream NS/NU-18EGSIw1eu | 36 800 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Neoclima Gulfstream NS-18EGSIw1eu/NU-18EGSIw1eu
Ціни на Neoclima Gulfstream NS-18EGSIw1eu/NU-18EGSIw1eu |
---|---|---|---|---|
Neoclima Gulfstream NS-09EGSIw1eu/NU-09EGSIw1eu 26 м² | від 20 244 грн. | 17 пропозицій | ||
Neoclima Gulfstream NS-12EGSIw1eu/NU-12EGSIw1eu 35 м² | від 22 450 грн. | 15 пропозицій | ||
Neoclima Gulfstream NS-18EGSIw1eu/NU-18EGSIw1eu 52 м² | від 36 050 грн. | 15 пропозицій | ||
Neoclima Gulfstream NS-24EGSIw1eu/NU-24EGSIw1eu 70 м² | від 44 150 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →