Кондиціонер Neoclima Miura NS/NU-07AHQ 20 м²
Відео 3 |
Neoclima Miura NS/NU-07AHQ 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:629/639 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Miura NS/NU-07AHQ
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Neoclima Miura NS/NU-07AHQ
Ціни на Neoclima Miura NS/NU-07AHQ |
---|---|---|---|---|
Neoclima Miura NS/NU-07AHQ 20 м² | від 7 490 грн. | 1 пропозиція | ||
Neoclima Miura NS/NU-09AHQ 26 м² | від 8 056 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Miura NS/NU-12AHQ 35 м² | від 8 335 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Miura NS/NU-18AHQ 52 м² | від 18 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Neoclima Miura NS/NU-24AHQ 70 м² | від 22 799 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →